Zadaj
pytanie

Musisz wyrazić powyższą zgodę aby wysłać wiadomość.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Brave Brain Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, ul. Berka Joselewicza 26, 31-031 Kraków. Dowiedz się więcej - polityka prywatności

Zróbmy razem coś wielkiego.
Zbudujmy Twoją markę.

Branding to stworzenie marki i jej świata

Właśnie tym się zajmujemy w Brave Brain. Od stworzenia DNA, osobowości i tożsamości, poprzez naming, identyfikację, architekturę po strategię i komunikację brandu.

Zobacz więcej na bravebrain.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić

Strategia
marki

Esencja marki, misja, wizja, wartości, język, obrazy – absolutna podstawa do planowania jakichkolwiek działań komunikacyjnych (PR, reklama, content marketing). To wszystko zawarte w dokumencie zwanym BRAND BOOKIEM. Przeprowadzamy również audyt marki oraz uporządkujemy portfel marek, tworząc ich architekturę.

Identyfikacja
wizualna

Czyli wszystko od namingu, czyli nazewnictwa, po CI, czyli system identyfikacji wizualnej. Zaprojektujemy nazwę, logo i zadbamy o to, by komunikacja Twojej marki była spójna i wyrazista wszędzie tam, gdzie pojawiają się Twoi klienci.

Komunikacja
marki

Zwieńczeniem prac brandingowych jest strategia komunikacji marki, obejmująca big ideę kampanii reklamowej, kreację, dobór mediów oraz oczywiście analizę grup docelowych. Każda kampania powinna być jednym z elementów brandingu – tylko wtedy staje się prawdziwą inwestycją i w efekcie przynosi długofalowe korzyści.

Brave Brain to nie tylko branding.
Zobacz, jakie posiadamy kompetencje i w czym możemy Ci jeszcze pomóc.

Zobacz więcej na bravebrain.pl