K

W Brave Brain skupiamy się na jak najlepszym zrozumieniu Twojej marki. Chcemy, by tworzone przez nas przekazy były precyzyjne i skuteczne.

Branding

W skrócie:

Strategia marki, nazwa, logotyp, system identyfikacji wizualnej.

Dłużej:

Od sformułowania „tworzenie marek” wolimy „powoływanie do życia”. Marka musi mieć wszystkie atrybuty człowieka, wszystko to, za co możemy go lubić. Imię, czyli nazwę, wygląd, czyli logo wraz z systemem identyfikacji wizualnej, charakter, osobowość, wartości i cele, czyli strategię marki.
Poczytaj więcej o tym, jak rozumiemy branding

Marketing
miejsc

W skrócie:

Tworzenie marek osiedli, hoteli, galerii handlowych, miast i regionów.

Dłużej:

To zdecydowanie jedna z naszych największych specjalności i – kontynuując tę gastronomiczną
metaforę – aż żal byłoby jej nie spróbować. W naszej historii przeprowadziliśmy kilkadziesiąt
projektów z tej dziedziny i doświadczeniami moglibyśmy wypełnić sporą książkę.

Kampanie
ATL i BTL

W skrócie:

Strategia komunikacji, kreacja, zakup mediów.

Dłużej:

Tworzymy je od lat, a osoby budujące nasz zespół mogą pochwalić się realizacjami z niemal każdej branży. Z pewnością naszą specjalizacją jest budowanie komunikacji marek miejsc: osiedli, centrów handlowych, hoteli, gmin lub miejscowości. W tej dziedzinie mamy naprawdę imponujące portfolio, choć ciągle poszerzamy krąg naszych rozległych doświadczeń i zainteresowań.

Social
Media

W skrócie:

Abonamentowa obsługa Instagrama, Facebooka, Linkedin, strategie social mediów.

Dłużej:

Jako agencja opiekująca się marką kształtujemy jej wizerunek w większości kanałów komunikacji. Nie wyobrażamy sobie, by tak ważne medium oddawać w inne ręce, dlatego też stale rozwijamy się w tej dziedzinie. Powierzając nam social media, oddajesz je w dobre ręce.

Packaging

W skrócie:

Koncepcja, projekt oraz przygotowanie do druku opakowań.

Dłużej:

Opakowanie jest wyjątkowym środkiem komunikacji – jak żaden inny sprzedaje jednocześnie i dosłownie markę oraz produkt. Dlatego musi stanowić niezwykle wyważoną kompozycję elementów brandingowych, komunikacyjnych i po prostu sprzedażowych. Color coding, brand block, wzualizacja produktu, elementy obowiązkowe i dodatki układają się w prawdziwe łamigłówki, które uwielbiamy rozwiązywać.

Stała obsługa abonamentowa

W skrócie:

Stała obsługa w zakresie prac projektowych i DTP, outsourcing.

Dłużej:

Oferujemy rozwiązania usprawniające pracę działu marketingu, stawiając do jego dyspozycji zespół accountów, grafików, copywriterów i operatorów DTP. W efekcie zapewniamy dużą oszczędność czasu (gromadzimy wiedzę na temat wszystkich projektów klienta) i oczywiście optymalizację kosztów, gdyż abonament to koszt znacznie niższy od wyceniania każdego projektu z osobna.

P

By nie pozostać tylko przy słowach, przejdźmy do zrealizowanych przez nas projektów. Zobacz nasze portfolio i dowiedz się, jak poradziliśmy sobie z komunikacyjnymi wyzwaniami.